Telefon : 0530 380 62 71 phone
Firma Profili

firma-profili

Çakıt Muhendislik, olarak vinç ve ekipmanları konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmakla gurur duymaktayız.

Çakıt Mudensilik , vinçler ile ilgili Elektrik imalat ve montaj işlerinin yapımı ile birlikte vinçlerin satış sonrası Periyodik Bakım ve Kontrollarının yapılması, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin Servis hizmetlerinin verilmesi işleri alanında siz değerli müşterilerine hizmet etmektedir. Portal vinçler , Gezer Köprü Vinçler, Monoray vinçler vs. gibi tüm vinçlerin tamir, bakım, periyodik kontrolu, vinç revizyon işleri, vinç elektrifikasyonu işleri konusunda ehliyetli ekiplerimiz ile 24 saat aralıksız hizmet verebilmek, bu alanda müşteri memnuniyetini sağlamak başlıca amacımızdır.

Çakıt Muhendislik , olarak satış sonrası garanti, servis ve bakım konularında uzman ekibimizle hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli değerlerimizdendir.

Hizmet Verdigimiz Ürünler, Portal vinçler, Çift Kiriş Vinçler, Tek kiriş Vinçler, Pergel Vinçler, Arabalı Vinçler, vinç arabaları, vinç kancaları, Vinç köprü başlıkları, köprü vinçler , Monoray vinçler,Zincirli vinçler, Caraskal ,halatlı vinçler,Vinç kurulumu.

Her türlü Vinç Arıza ve Bakım İşleri, Doğru Tanı ve Usta Ekip tarafından yapılır. Vincinizin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde çalışması için bizimle iletişime geçin